Закрити

Поради юриста

Оздоровлення педпрацівників гарантовано державою

Оздоровлення педпрацівників гарантовано державою

Згідно зі ч. 1 ст. 57 Закону України «Про освіту» держава гарантує виплату педагогічним і науково-педагогічним працівникам допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки.... докладніше

02 Листопада 2016, 14:09. Переглядів: 352
Право студента на проживання у гуртожитку

Право студента на проживання у гуртожитку

Відповідно до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти, навчальний заклад повинен забезпечити студентів гуртожитком, на рівні мінімум 70% від потреби. Сьогодні ця норма часто не виконується, а змусити ВНЗ набирати студентів з урахуванням кількості місць в гуртожитках, неможливо.... докладніше

21 Липня 2016, 14:13. Переглядів: 1138
Про право освітян на виплату допомоги на оздоровлення

Про право освітян на виплату допомоги на оздоровлення

Допомога на оздоровлення виплачується педагогічним або науково-педагогічним працівникам за основним місцем роботи при наданні чергових відпусток згідно з графіком відпусток незалежно від тижневого (річного) навчального навантаження або обсягу роботи, що виконується.... докладніше

03 Червня 2016, 20:40. Переглядів: 1330
 
Домашня освіта в Україні

Домашня освіта в Україні

Для багатьох людей актуальним є питання: "Чи можливо здобуття освіти дітьми вдома?" У цій статті розглядаються питання про те, як у домашніх умовах діти можуть здобувати обов'язкову державну освіту, юридичні підстави для отримання домашньої освіти і які документи необхідні для цього. ... докладніше

30 Листопада 2008, 00:00. Переглядів: 10914
Корисні поради споживачу

Корисні поради споживачу

Коли Ви ознайомитесь з нижчевикладеним, Вам буде значно простіше зорієнтуватися в ситуації порушення Ваших прав.... докладніше

13 Квітня 2007, 00:00. Переглядів: 4713
Права та обов'язки учнів

Права та обов'язки учнів

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про загальну середню освіту», учень – це особа, яка навчається і виховується в одному із загальноосвітніх навчальних закладів, зарахування до яких, як правило, здійснюється з 6 років.... докладніше

01 Січня 2006, 00:33. Переглядів: 29681